Remil.Net Hakkında

Evet, Remil.Net olarak bir ilki başarmanın gururunu yaşıyoruz. Sadece Türkiye' de değil belki de dünyada Remil (Kum falı) hakkında hazırlanmış en kapsamlı siteyi Türk ziyaretçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Remil hakkında birbirinin tekrarı olan Türkçe web sitelerindeki bilgileri bir kenara bırakırsak dünya üzerinde de remil ilmini hem bu kadar ayrıntılı anlatıp hem de yorumunu gene site üzerinden online olarak alabileceğiniz başka bir site bulunmamaktadır.
Neredeyse tüm medyum sitelerinde sipariş fiyatı "on yüz milyondan" ilan edilen ve şimdiye değin hep bir sır gibi saklanmış olan bu bilgileri kimseden para talep etmeden halkımızın ve özellikle okültizme ya da halk arasındaki yaygın deyişle gizli ilimlere meraklı olan tüm ziyaretçilerimizin beğenisine sunuyoruz.
Remil.Net ekibi olarak sitemizin amaç ve kapsamını aşan "Remil fal mıdır?" , "Remil islami midir?", Gaybı Allah'tan başka kimse bilmediğine göre remil le geleceği bilmek nasıl mümkün olabilir?(Peki ya gayb nedir?)" gibi soruları konunun uzmanlarına havale edip uyarı kısmında yinelediğimiz "Hayatımızın her anında ve her koşulda bütün kararlarımızı mutlaka bilimin ve aklın gereklerine uyarak, düşünerek,danışarak, tartışarak almamız ve okült kapsamındaki hiçbir bilgiye sarsılmaz bir inançla bağlanmamamız gerektiği " tavsiyemizi bir kez daha hatırlatıyor, mutlu gelecekler diliyoruz. .

Remil Hakkında

Remil.Net te bulunan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Remil.Net Bu bilgilerin kullanılmasından kaynaklanacak her türlü sorumluluğun kullanıcıya ait olduğunu bildirir.Remil.Net ekibi olarak okultizm ve metafizik kapsamına giren hiçbir bilgiye sarsılmaz bir inançla bağlanılmamasını ve kişilerin alacakları tüm kararlarda bilimin ve mantığın ilkelerine uymalarını şiddetle tavsiye ediyoruz..

Remil.Net Facebook